
НОВИНКА! Фігурний паркет, масивна дошка підлоги з натурального дерева ДУБ
3 500 ₴/кв.м
- Під замовлення
- Код: Дуб 20
Відправка з 09 травня 2026+380 (67) 355-99-77
Директор
- +380 (67) 355-99-77менеджер
- +380 (38) 272-50-41офіс
- +380 (38) 272-50-41факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нашою Компанією був розроблений абсолютно новий різновид паркету, масивної дошки підлоги з натурального дерева! Ця концепція дає можливість клієнту, дизайнеру, укладку вибрати новий і оригінальний варіант підлогового покриття, який може набиратися різними фігурами, способами укладання та формування малюнка! Вся продукція вирізається на високоточному верстаті ЧПК, що дає змогу досягти точних розмірів кожного елемента, варіювати з розмірами та придумувати нові поєднання фігур і елементів! Індивідуально готові працювати за цією продукції з кожним клієнтом і йдіть до співпраці дизайнерів, гуртові компанії та роздрібні Компанії! Доставку здійснюємо всією Україною та за кордон!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Ширина | 350 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Тип | Паркет |
| Порода дерева | Дуб |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Додаткові характеристики дошки | |
| Вологість | 9 % |
| Ґатунок підлогової дошки | A |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Ґатунок паркету | Селект |
| Наявність фаски | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| довжина | 250 |
| сорт | Селект |
- Ціна: 3 500 ₴/кв.м








