
НОВИНКА! Фігурний паркет, масивна дошка підлоги з натурального дерева ДУБ
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Дуб 10
+380 (67) 355-99-77
Директор
- +380 (67) 355-99-77менеджер
- +380 (38) 272-50-41офіс
- +380 (38) 272-50-41факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нашою Компанією був розроблений абсолютно новий різновид паркету, масивної дошки підлоги з натурального дерева!
Ця концепція дає можливість клієнту, дизайнеру, укладку вибрати новий і оригінальний варіант підлогового покриття, який може набиратися різними фігурами, способами укладання та формування малюнка!
Вся продукція вирізається на високоточному верстаті ЧПК, що дає змогу досягти точних розмірів кожного елемента, варіювати з розмірами та придумувати нові поєднання фігур і елементів!
Індивідуально готові працювати за цією продукції з кожним клієнтом і йдіть до співпраці дизайнерів, гуртові компанії та роздрібні Компанії!
Доставку здійснюємо всією Україною та за кордон!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| довжина | 250 |
| сорт | Селект |
- Ціна: 1 000 ₴






