Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробництво знаходиться в м Хмельницький.Розміри уточнюйте за телефоном 0673559977 Віктор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Ширина | 600 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 4000 мм |
| Влажность | 8 % |
| Порода дерева | Ель |
| Толщина | 14 мм |
| Тип щита | Сращенный |
| Сорт качества | В/С |
- Цена: 1 600 ₴/кв.м


