Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виготовляємо меблеві щити різних розмірів, також криволінійні згідно креслень та лекал.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Влажность | 9 % |
| Порода дерева | Грецкий орех |
| Толщина | 20 мм |
| Тип щита | Сращенный |
| Сорт качества | А/В |
| Користувацькi характеристики | |
| толщина | 20мм |
| длина щита | 3000мм |
| ширина ламели | 42-50мм |
| ширина щита | 1220мм |
- Цена: 3 950 ₴


