
Кованные оконные и дверные решетки (квадрат 12мм), замеры, изготовление, монтаж, Хмельницкий
3 500 ₴/кв.м
- В наличии
+380 (67) 355-99-77
Директор
- +380 (67) 355-99-77менеджер
- +380 (38) 272-50-41офіс
- +380 (38) 272-50-41факс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металеві ковані віконні ґрати одночасно прикрашають зовнішній вигляд будівлі (будинки, котеджу, дачі, особняка, офісу, магазину) та захищають Вас. Для надання фасаду будівлі (будинку, котеджу, магазину, торгового центру) аристократичного вигляду найкращим рішенням буде встановлення на вікна оригінальних кованих віконних ґрат. Сьогодні ковані металеві грати можна побачити не тільки в старовинних замках, але і на вікнах сучасних будівель: котеджів торгових ценрах, магазинах, супермаркетів, ресторанах.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 25 кг |
| Производитель | Собственное производство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Высота | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция решетки | Цельная |
| Способ изготовления решетки | Обычный |
| Материал изготовления решетки | Сталь |
| Толщина металла решетки | 12 мм |
| Применение решетки | Окна |
| Цвет | Черный |
| Покрытие | Окраска |
| Вид решетки | Объемная |
| Количество створок | 1 |
- Цена: 3 500 ₴/кв.м



